Virgilijaus Noreikos koncertai Chicago ir Los Angeles

JAV LB Kultūros Taryba, pristato unikalius, pasaulinio garso, Maestro
VIRGILIJAUS NOREIKOS koncertus.

Balandžio 16 d. 7v.v. Legendiniame “Willowbrook Ballroom”, 8900 Archer Ave, Willow Springs, IL

Balandžio 24 d., 12:30 p.p. Šv. Kazimiero parapijos didžiojoje salėje, 3855 Evans St., Los Angeles, CA 90022
Gyvoji operos legenda Virgilijus Noreika operos scenoje dainavo 55 metus, o koncertų salėse – dar ilgiau. Scenos uždanga jam atsivėrė apie 3000 kartų. Rampos šviesoje jis išstovėjo daugiau kaip 5000 valandų. Ant savęs sutepė bent 30 kg grimo. Operos spektaklių – per 900. Vaidmenų – 46. Gastroliavo 49 šalyse. JAV žiniasklaidos, buvo įtrauktas į geriausių šimtmečio dainininkų 11-uką.

Visgi išvysti šį legendinį, daugel metų Lietuvą savo įspūdingu balsu garsinusį operos solistą tikėjosi toli gražu ne kiekvienas jo gerbėjas, juolab kad pernai metais Maestro atšventė savo garbingąjį, 80-ąjį jubiliejinį gimtadienį. Virgilijus Noreika per savo ilgą, iki šiol besitęsiančią dainininko karjerą yra pelnęs daugelį apdovanojimų. Bene reikšmingiausias iš jų – 2010 m. paskirta Nacionalinė kultūros ir meno premija „už aukščiausią vokalinį meistriškumą ir neblėstantį talentą“. 2013 m. Virgilijui Noreikai suteiktas pirmojo LNOBT solisto emerito garbės vardas – teatro dėkingumo ir pagarbos ženklas.
Maestro labai džiaugiasi, jog atvažiuoja koncertuoti išeivijos bendruomenei. Šiuo metu vyksta pasiruošimas koncertui, maestro ruošia pilną, net 1:15 val. programą. Virgilijui Noreikai akomponuos garsus pianistas, dirigentas Alvydas Vasaitis. Koncerte taipogi dalyvaus ir žymus Lietuvos kompozitorius, prodiuseris, “geležinio žmogaus” pravardę nešantis Gediminas Zujus. Jis koncerte pasirodys su savo kūriniais, kuriems pritarts styginis orkestras. Scenoje taipogi matysime dainų autorę ir atlikėją Aldegunda, kompozitorių, bei bosistą Kęstutį Stančiauską ir jo pasaulinio džiazo ansamblį “Streetdancer”. Taigi, lauksime visų įspūdingame koncerte jau balandžio 16dieną! Iki pasimatymo!